Awatar Roch Brada

Pierwsze prawdziwe cross country

– “Cudna pogoda, cudna” – Zachwycał się Roch.

Zaiste pogoda była zacna, ciełpo, termometr pokazał 18°C, a Roch zostawił kurtkę w domu i założył cieplejszą koszulkę. Po wyjściu z klatki Roch odetchnął pełną piersią, a wiosenne powietrze połechtało jego kubki smakowe i inne, o których istnieniu Roch nie ma pojęcia. Zapragnął pojeździć po górkach i krzakach, bo asfalt powoli się Rochowi nudzi. Na pierwszy ogień poszły Repty, bo Roch dawno tam nie był, a to całkiem przyjazne miejsce.

W krzakach już sucho i można śmiało uprawiać kolarstwo; Roch zapragnął odwiedzić jeszcze Dolomity, bo tam też jest przyjemnie, choć błota może być więcej. Na miejscu okazało się, że jest sucho, ale jakieś wielkie i ciężkie samochody rozjeździły drogę, którą przyszło jechać Rochowi. Głębiej nie wjeżdżał, ale jutro – o ile pogoda znowu zrobi dobrze Rochowi i jego kubkom – wybierze się w głąb Dolomitów i wyskoczy gdzieś w okolicach Suchej Góry.

Z ostatnich nowości Roch zaczął zapisywać ślady GPS swoich wycieczek, póki co Roch kalibruje się i szuka miejsca, w którym mógłby to publikować, bo Google Maps ma jakieś dziwne ograniczenia i nie wczytuje się cała trasa. Na zachętę Roch wrzuca ślad dzisiejszej trasy, być może stanie się to – jak statystyki – tradycją i kolejną blogową fanaberią.

<p>&amp;amp;amp;lt;p&amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;amp;lt;p&amp;amp;amp;amp;amp;gt;It seems that your Browser is not able to show embedded Frames:&amp;amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;gt;You can see the embeded Page under the following Link:&amp;amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;amp;lt;a href=\”http://www.crossingways.com/Track/Repty_10506/IFrame.en\”&amp;amp;amp;amp;amp;gt;GPS Track Reptyon crossingways.com&amp;amp;amp;amp;amp;lt;/a&amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;amp;lt;/p&amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;/p&amp;amp;amp;gt;</p>

Roch pozdrawia Czytelników.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

5 odpowiedzi na „Pierwsze prawdziwe cross country”

 1. Awatar
  Anonim

  a moge pojeżdzić z Tobą coo?? mogę ??? 🙂

 2. Awatar

  Możesz pojeździć 🙂

 3. Awatar
  Anonim

  a moge pojeżdzić z Tobą coo?? mogę ??? 🙂

 4. Awatar

  Niech Roch zerknie tu: http://www.bikebrother.com/index.html – może się spodoba, znajomy mi zapodał.

 5. Awatar

  Fajna sprawa, ale coś nie można wrzucić śladu w postaci pliku KML, chce ode mnie jakiś plik + jpg. Trzeba nad tym posiedzieć, ale serwis całkiem niezły 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *