Awatar Roch Brada

Wszystko płynie

Tytuł trochę mylący, ale prawdziwy choć wcale nie chodzi o płynącą wodę, a żar lejący się z nieba. Wczoraj temperatura wspięła się na poziom 33°, co Rocha mocno zdołowało, bo było dużo za ciepło. Dziś jest jeszcze gorzej; termometr w samochodzie pokazał temperaturę 40°, a kierownicy nie dało się złapać. Dopiero po dziesięciu minutach dało się wejść, ale i tak panowała tam ostra sauna.

Obecnie Roch duma nad tym, czy iść na rower, czy siedzieć w domu i czekać na poprawę pogody, czyli na lekkie ochłodzenie. Według wszelkich prognoz ma ono nadejść od jutra, czyli weekend może być normalny.

Roch pozdrawia Czytelników.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

4 odpowiedzi na „Wszystko płynie”

 1. Awatar
  Anonim

  Ten komentarz został usunięty przez autora.

 2. Awatar

  A kto to? Nie chcę być jak ktoś inny.

 3. Awatar
  Anonim

  Ten komentarz został usunięty przez autora.

 4. Awatar

  Szał, zauważyłeś jednak, że tematyka jest całkowicie inna, a i Wawrzyniec nie jest prekursorem trzeciej osoby, bo wpisanie w Google: \”third person blog\” daje spore wyniki: http://www.google.pl/#hl=pl&source=hp&q=third+person+blog&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=8dcf9886dd1e5ab5Zatem bądź łaskaw nie imputować mi, że chcę być jak ktoś inny, bo jakoś nie mam parcia na własną stronę w Wiki, a i nie biorę udziału w żadnych konkursach, a skoro powołałeś na się na Wiki to opinie nie są już takie kolorowe: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:SDU/Wawrzyniec_PruskyInternet jest na tyle szeroki, że każdy znajdzie dla siebie jakieś miejsce i szczerze wątpię żeby Wawrzyniec, czyli postać z filmu \”MIŚ\”, miał coś przeciwko mojemu istnieniu.EOD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *