Kategorie
Bez kategorii

Kolejny klaps

Swego czasu Roch pisał, że wysłał kolejne zdjęcie na Airliners.net i liczy się z tym, że to zostanie zaakceptowane, bo Roch dmuchał i chuchał na nie, żeby tylko nie dać pretekstu do odrzucenia zdjęcia. Okazuje się, że można się przyczepić i aktualnie jest 8:2 dla screenerów bowiem odrzucili i to zdjęcie twierdząc, że \”bad edit/halos in sky\”. Roch zdemotywował się kompletnie i postanowił, że jedynym miejscem wartym Rocha zdjęć będzie Flickr.

Rower stoi i odpoczywa, Rochowi jakoś nie chce się jeździć, zimno strasznie, mglisto i już jesiennie. W dodatku Roch czeka na zamówioną książkę i ma nadzieję, że Poczta Polska nie zgubi paczki. Potem zacznie zgłębiać arkana C# i .NET, aż śnieg go zastanie, ale dystans już ma zrobiony więc można się byczyć. Na zakończenie odrzucone zdjęcie:

Learjet 31A

Roch pozdrawia Czytelników.

3 odpowiedzi na “Kolejny klaps”

Hm. jak rozumieć to ich uzasadnienie? co za halo?Ja widzę tylko jakąś ciemnoniebieską linię od ogona do górnej części kadłuba, ale to może jakaś linka?Samoloty to wogóle robi sie coraz bardziej drażliwy temat w naszym kraju.Tak czy inaczej za szybko się Roch poddał. O 100 prób za wcześnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *