Awatar Roch Brada

Pogoda sprzyja spottingowi

Wiadomo już, że Roch nie jeździ na rowerze lecz, jeśli pogoda pozwoli, to stara się odwiedzić lotnisko. Tak było i dziś. Dzięki uprzejmości Michała, który zobaczył z głównej drogi i na dłuższą chwilę zawitali na lotnisko. W nagrodę dostali możliwość pooglądania startującego CargoJet`a, który wynagrodził dłuższą chwilę bez ruchu lotniczego. W końcu udało się Rochowi zrobić mu zdjęcie en face, a jako bonus strzelił mu jeszcze profil. Na powiększeniu widać \”pasażera na gapę\”, który zdaje się machać Rochowi, a na pewno patrzy się na niego.

Oby pogoda utrzymała się jeszcze długi czas, bo Rocha ponownie dopadła ochota na samoloty, więc może w tygodniu wyrwie się na lotnisko, a na pewno w przyszły weekend będzie stał pod płotem i czekał na jakiś przylot lub odlot, bo Roch ma odlot na punkcie samolotów i tak już mu chyba zostanie. Dziś tylko CargoJet trafił się, ale warto było jechać. Dzisiejszy wypad sponsorował Michał, za co należą się wielkie dzięki.

Na zakończenie CargoJet:

Boeing 767-223(SF)

Roch pozdrawia Czytelników.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

6 odpowiedzi na „Pogoda sprzyja spottingowi”

 1. Awatar

  fajne to zbliżenie 🙂 a koń czeka na jabłuszko…

 2. Awatar

  Konie są już trzy – w tym jeden źrebak 😉

 3. Awatar

  przeczytałam: w tym jeden żebrak 😀

 4. Awatar

  Że niby on też czeka na jabłko / marchewkę? 😉

 5. Awatar
  Anonim

  ejjj bez sensu jaki sponsor,po prostu udało Ci sie wkręcić kolegę w ,,nałóg'' fotografowania :)z czego jesten zadowolony 🙂

 6. Awatar

  To dobrze, bo przyszły sezon \”lotniczy\” już za pasem 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *