Awatar Roch Brada

Pierwsze 6km w nowym roku

Całe 2kmO ile do inauguracji sezonu rowerowego jeszcze trochę pozostało, o tyle pierwsza jazda testowa już się odbyła; Roch nie mógł siedzieć w domu, kiedy na zewnątrz było słonecznie, wiosennie i ciepło. Nie chciał też przesadzać z jeżdżeniem więc na dobry początek popełnił sześć kilometrów. Hamulce dotarły się, choć Roch nie wymienił klocków, ale jeden króciutki wypad nie wyrządzi im krzywdy. Z początku hamulce nie hamowały, ale z czasem coraz mocniej działały. Potwierdziły się przypuszczenia Rocha o tym, że będzie musiał dolać trochę płynu do tylnego hamulca bowiem klamka zbyt duży skok.

Roch jest pod wielkim wrażeniem swojej kondycji, a właściwie jej resztek. Po górkę wciągnął bez problemu, nogi nie bolą (jak na taki dystans) i tyłek też całkiem w porządku. Być może w tym roku Roch nie będzie miał problemów z rozruchem i uda się przejechać o parę tysięcy kilometrów więcej. Tak czy inaczej trzeba iść za ciosem i jutro też przejechać się kawałek, nawet jeśli byłoby to kolejne 6km. Na zakończenie ponownie rower, tym razem w wersji bojowej:

Rowery dwa

Roch pozdrawia Czytelników.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

5 odpowiedzi na „Pierwsze 6km w nowym roku”

 1. Awatar
  Anonim

  zawsze 6km to o wiele lepsze od siedzenia przed tv 🙂 ja trochę przesadziłem jak na pierwszą wycieczkę ale czuję się jak nowo narodzony oprócz tyłka 😀

 2. Awatar

  Ja już w tym roku zaliczyłem dwie wycieczki (Masy krytyczne) za każdym razem w człowieka nowe siły wchodzą 😀

 3. Awatar

  Tyłek zawsze idzie pod prąd 😀 :DDziś powtórka, powoli do przodu 😉

 4. Awatar

  a co to to żółte?

 5. Awatar

  A to jest dzwonek, który z Rochem jeździ, a którego dostał od znajomego 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *