Awatar Roch Brada

Po weekendzie zepsuła się pogoda

Weekend był w pełni wiosenny, o czym Roch z dokładnością Gala Anonima informował Czytelników; dziś od rana zapowiadało się, że będzie powtórka z rowerowania, ale gdy tylko Roch wyszedł z budynku zaczął padać deszcz. I padał całą drogę powrotną, a przy końcu już nie tylko lało, ale i wiało. Z wiosny zrobiło się tylko wspomnienie, ale lepiej żeby padało w tygodniu niż w weekend, kiedy to Roch ma wolne.

Poniedziałek już się kończy, jutro wtorek i z górki, do weekendu i kolejnego rowerowania. W międzyczasie Roch zaopatrzył się w nowe akumulatorki do mp3grajka gdyby trzeba było jeździć samemu. Na lotnisko z mp3grajkiem też można jechać lecz Roch żywi nadzieję, że ktoś chętny się znajdzie.

Roch pozdrawia Czytelników.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

4 odpowiedzi na „Po weekendzie zepsuła się pogoda”

 1. Awatar
  Anonim

  Anonimowa będzie musiała zmienić nazwę bo widzę że coraz więcej tu anonimów 😛 Pozdrawiam i z ciekowości się zapytam czego Roch słucha na mp3grajce??

 2. Awatar

  @ dwajot dobrze prawi 😀 tylko Eneloop i żadne inne 😀

 3. Awatar

  Różnie, ale przeważnie to: Horkyze Slize, Dropkick Murphys, Jody Wisternoff i Moistboyz – to standardowa playlista. Ostatnio niezły jest Dimitry Almazov (ma cykl Russia Goes Clubbing).No właśnie, Anonimowa, zaczynacie mi się mylić, dobrze chociaż, że końcówki – Ty i Anonim, macie inne 😀 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *