Awatar Roch Brada

Dookoła Dolomitów

Po wczorajszych wojażach Roch chciał ponownie zaliczyć lotnisko i zobaczyć lądującego (lub startującego) CargoJet’a, ale doszedł do wniosku, że dziś pojeździ po krzakach tak aby zmienić kierunek wypraw. Wybór padł oczywiście na Dolomity i oczywiście Roch jeździł sam, nawet mp3grajka nie brał bo chciał żeby i słuch miał odpoczynek. Zabrał za to telefon z włączonym GPSem dlatego dziś będzie można kliknąć w link do zapisanego śladu i zobaczyć, gdzie Roch był.

Na początek Roch wybrał się we wcześniej wspomniane Dolomity, potem chciał zaatakować Świerklaniec, ale wiało niemiłosiernie i Roch postanowił, że jak nie będzie trzeba, to nie wyjedzie z krzaków. Lasem dojechał do Rept i pierwszy raz w tym “roku rowerowym” Roch pojeździł po Reptach. Niedziela to i ludzi było pełno, ale Rochowi to nie przeszkadzało i szybko wyjechał z lasów w teren bardziej otwarty. Wiatr nie przestawał wiać i Rochowi przestało chcieć się jeździć. Wrócił do domu i zajął się swoimi sprawami, czyli leżeniem i jedzeniem ciasta z rabarbarem.

Poniżej znajduje się obiecany link do dzisiejszej trasy. Gdyby ktoś chciał pojechać śladami Rocha to można ją chyba zapisać, a jeśli nie to Roch chętnie udostępni plik źródłowy.

Dolomity – Repty

Roch pozdrawia Czytelników.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

2 odpowiedzi na „Dookoła Dolomitów”

  1. Awatar

    Dolomit, wczoraj tam byłem, więc nieco się z Rochem minęliśmy.Pozdrowienia 🙂

  2. Awatar

    Wczoraj jechałem w przeciwnym kierunku ;)Nawzajemnie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *