Kategorie
Bez kategorii

Rocha ulubiony monopolista

Roch, który od jakiegoś czasu ma za kolegów \”geeków\” postanowił, że nauczy się tego, co oni już potrafią, czyli programowania mikrokontrolerów w C. W tym celu złożył dawno temu programator, żeby móc ożywić te mikrokontrolery, ale programator nie chciał działać i Roch postanowił kupić wypasionego gotowca, taki jaki jest wykorzystywany przez Firmę.

\”Z Gliwic to nawet Poczta sobie poradzi\” — pomyślał Roch wybierając Pocztę jako dostarczyciela paczki.

Dziś okazało się, że Poczta ma gdzieś klienta, a koszty przesyłki, które są wysokie — jak na wątpliwą jakoś usługi — obejmują jedynie transport do najbliższego oddziału, a nie do samych drzwi. Dzięki temu Roch zamiast programatora ma awizo, które jutro musi zamienić na paczkę, a przy okazji odstać swoje w kolejce.

Roch ma nadzieję, że w roku 2013, kiedy zostanie uwolniony rynek pocztowy, pierwszą firmą, która zbankrutuje będzie właśnie Poczta Polska, a na jej miejsce wjedzie choćby Deutsche Post, która będzie realizowała swoją pracę rzetelnie.

Z okazji tej notki powstało hasło dnia: \”Polak czego się nie dotknie to wszystko spieprzy\” (stadiony, autostrady i przewiezienie paczki na odcinku 23 kilometrów).

Roch pozdrawia Czytelników.

PS.
Na poprawę humorów:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=QYlFn5q_UQk]

7 odpowiedzi na “Rocha ulubiony monopolista”

Posłuchałam, poprawiłam sobie, dziękuję, pozdrawiam, dobranoc :)PS fajne te opowieści o mikrokontrolerach w C programowanych przez gekony ;), trochę hermetyczne, ale spoko 😉

@Catta: Heh, dokładnie – tak jak mi kiedyś jedna osoba na blogu napisała przy okazji moich \”rozważań sprzętowo-rowerowych\”: \”Nie mam bladego pojęcia o czym piszesz, ale fajnie się to czyta\” 😉

ja sobie żartowałam z tymi gekonami, ale czy Roch jest geekiem lub planuje nim zostać? Bo opis znaleziony na wiki trochę …ehm… (poza okularami): \”Na stereotypowy obraz geeka składa się kilka cech:brak dbałości o formę fizyczną, co objawia się albo przesadnie szczupłą sylwetką albo otyłością,przesadna dbałość o strój i schludny wygląd (formalny strój, biała koszula) lub przeciwnie: niechlujność i brak higieny,noszone okulary,aspołeczność.\”

No cóż:- Otyłość u Rocha występuje- Niechlujność również- Okulary też posiada- Jest wybitnie aspołeczny – poza Przyjaciółmi, których można policzyć na palcach jednej ręki w zasadzie nie utrzymuje innych kontaktów.Wychodzi na to, że do geeka mu bardzo blisko 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.