Kategorie
Bez kategorii

68. Tour de Pologne wystartował!

Z racji tego, że pogoda nie pozawala amatorom jeździć na rowerze Roch leżał przed telewizorem i oglądał zawodowców, którzy rozpoczęli zmagania w Tour de Pologne. Dziś rozgrzewka, jedyne 101 kilometrów z Pruszkowa do Warszawy. Dla kolarzy to tylko prolog, większość pewnie na ostatniej pętli poczuła, że w ogóle pedałuje. Jeśli pogoda dalej będzie taka jaka jest to Rochowi pozostanie oglądanie kolarstwa w TV, a przecież są jeszcze wakacje i można czynnie pojeździć na rowerze.

W planach nadal jest kierunek Lubliniec, o czym Koyocik przypomniał dziś Rochowi. Jednak do tego potrzeba jednego dnia pogodnego, bezdeszczowego i w miarę słonecznego. W tym tygodniu jeszcze zapowiada się akcja \”Roch kupuje ramę\” i w końcu pozna jej kolor. O wszystkim Roch będzie informował na bieżąco, o ile będzie jakiś Cube dostępny (i za rozsądne pieniądze).

Roch pozdrawia Czytelników.

3 odpowiedzi na “68. Tour de Pologne wystartował!”

Ta pogoda robi sobie jakieś jaja… To, co się dziś działo u nas (i nie tylko \”u nas\”, jak widzę) popołudniu to jakaś porażka. Jedyny pozytyw w tym temacie to to, że zaczęło padać dokładnie po zakończeniu dekoracji po dzisiejszym etapie, przez co w trakcie wyścigu nie trzeba było przynajmniej stać z parasolką (a i dla kolarzy to lepiej) – dobre i to – byłem pod wrażeniem tej synchronizacji pogody z dzisiejszym etapem – brawa dla pana Langa 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *