Awatar Roch Brada

Podsumowanie (nie)dawnej ankiety

Nadszedł czas na podsumowanie ankiety, którą jakiś czas temu Roch ogłosił na blogu. Pytania były trzy, w tym jest w \”wustarczającym\” błędem, ale w trakcie gry zasad się nie zmienia, więc została opcja taką jak Roch wpisał. Ale do rzeczy.

Ku ogólnemu zdziwieniu Rocha ankieta nawet ruszyła z miejsca. Okazuje się, że Roch jest lubiany, choć zdarzyły się osoby, które wstydziły się powiedzieć. Na blogu powinno pojawiać się więcej notek rowerowych, choć były osoby którym ilość notek rowerowych \”wustarcza\”. Natomiast na pytanie, czy na blogu mogą pojawiać się wpisy \”nie rowerowe\” jedna osoba odpowiedziała \”nie\” i to Roch również szanuje. W akcji \”ankieta\” wzięło udział 5 osób, co i tak jest wynikiem dobrym. Ogólnie wyniki można zobaczyć na wykresach:

I co dalej z tym fantem Roch zrobi?

Skoro powiedział się \”A\” to trzeba iść za ciosem i powiedzieć \”B\”. Roch ma plan A i B. Pierwszy z nich zakłada, że Roch zacznie jeździć na rowerze ewentualnie powróci do życia rowerowego. Zbliża się zima. W długie zimowe wieczory można zrobić kilka fajnych rzeczy. Roch ma masę pomysłów i mało czasu na ich realizację. Być może zacznie pisać jakieś krótkie testy tego co do tej pory używał, może uda mu się nawiązać jakąś współpracę. Teraz zarabianie na blogu robi się modne, ale jest pewne: reklam na blogu nie będzie.
W planach ma też kręcenie, ale to jest właśnie plan \”B\”, o którym na razie nie będzie pisał bo musi sobie przemyśleć parę spraw. Ale te zimowe wieczory sprzyjają myśleniu i kręceniu. W planach też jest zakup trenażera – jak tylko Roch będzie miał wolną gotówkę.
W końcu – o ile z planu A i B nic nie wyjdzie to jest plan \”C\”, który zakłada stworzenie alternatywnego Rocha i ów \”alt-Roch\” pisałby o wszystkim tylko nie o rowerze. Kto chce czyta, kto nie chce nie czyta. Na chwilę obecną Roch zastanawia się co dalej, a koniec tygodnia być może przyniesie wycieczkę na rowerze do pracy, bo samochód musi jechać do mechanika, więc będzie doskonały powód żeby przejechać się rowerem do pracy.
Na zakończenie Roch dziękuje tym co kliknęli w link. Chcąc być transparentnym Roch udostępnia arkusz z odpowiedziami.
Roch pozdrawia Czytelników.

Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *