Awatar Roch Brada

To nie tak; trenażer nie zaczął zbierać kurzu

Wbrew temu co można by pomyśleć Roch nie spoczął na laurach i nie przestał pedałować w miejscu. Owszem było kilka chwil bez pedałowania, ale spowodowane było to zmęczeniem i zasypianiem na fotelu tudzież w innym miejscu, w którym akurat znajdował się Roch. No więc Roch wybierał łóżko.
Jednak koniec końców Roch jakoś przestawił się na tryb nocnego siedzenia przy komputerze i przed posiedzeniem trochę pedałuje. Dodatkowo robi przysiady z Młodym na rękach i dzięki temu nogi Rocha przyjemnie bolą i widać już pierwsze efekty pedałowania i przysiadania. Zaczyna pojawiać się rzeźba. Na łydkach co prawda, ale Roch żyje nadzieją, że dłuto treningowe pójdzie w górę i wyrzeźbi Rocha nie tylko na łydkach .
Źródła Rocha donoszą, że w Decathlonie mają pojawić się czujniki bluetooth smart pokazujące prędkość i kadencję. Jak tylko Roch zaopatrzy się w owe czujniki to będzie można podawać zarówno tętno jak i prędkość i kadencję. Trening Rocha wejdzie na wyższy poziom. Na chwilę obecną standardowe zeznanie:
  • Czas jazdy: 00:20:07
  • Średni puls: 133
  • Maks. puls: 153
  • Spalone kalorie: 272
Roch pozdrawia Czytelników.

Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Jedna odpowiedź do „To nie tak; trenażer nie zaczął zbierać kurzu”

  1. Awatar

    Na allegro są za 139 i za 189 zł jak coś 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *