Kategorie
Bez kategorii

Nie ma towaru w Sieci

Od zawsze Roch uważał, że w Internecie jest wszystko, że to taki globalny śmietnik, w którym można znaleźć wszystko, a nawet więcej. Dziś jednak jego mały, globalny, świat uległ załamaniu. Wszystko za sprawą maila w sprawie programatora, który zamówił wczoraj. Okazuje się, że:

\”Niestety w chwili obecnej nie posiadamy zamawianych pozycji w magazynie, wkrótce jednak zamawiane towary powinny pojawić się w magazynie i zamówienie zostanie zrealizowane.\”

I teraz Roch ma dylemat filozoficzny, czy czekać na zapełnienie się magazynu, czy zrezygnować i szukać szczęścia w innych sklepach. Problem w tym, że w innych sklepach nie ma, a jeśli są to jeden sponsor nie wystarczy, a i pewnie dziesięciu miałoby problem żeby sfinansować zachciankę Rocha.

Można, w ostateczności, popełnić taki programator własnoręcznie, ale pojawia się kolejna kłoda pod nogami Rocha bo kto zaprogramuje programator? No właśnie nikt, więc jakby na to nie patrzeć to Roch ugrzązł w du.. żych krzakach.

Na domiar złego śniegu przybywa, a przez to Roch codziennie dopisuje kolejne zero w statystykach i łapie coraz głębszy dołek, a będzie jeszcze gorzej bo jutro trzeba uruchomić samochód, a ten jest już zasypany po sam dach i pewnie Roch będzie musiał odśnieżyć połowę parkingu żeby w ogóle zacząć myśleć wyjechaniu.

Roch pozdrawia Czytelników.

6 odpowiedzi na “Nie ma towaru w Sieci”

Może niech Roch zmieni nazewnictwo ze \”sponsor\” na \”inwestor\”? Z naciskiem na partycypowanie inwestora w przyszłych zyskach z produkcji autorskich, wypasionych robotów. Przecież nawet nie musi być jeden inwestor. Niech Roch spróbuje nie traktować nowej pasji hobbistycznie i przejściowo. Niech Roch się zaangażuje, naszkicuje biznesplan, określi rynek i spróbuje znaleźć inwestora/rów nawet wśród rodziny, przyjaciół itp.

A gdy Roch S.A. wypuści akcje na rynek to kupię pakiecik :). Szkoda, że mój ujemny stan konta nie pozwala na sponsorowanie młodych konstruktorów :(. Jeszcze chwila i ja i moje 4 koty zaczniemy szukać sponsora ;).

Dziękuję :). Całkiem serio wierzę w sukces robotyki i przyjaznych robotów- domowników. Niekoniecznie muszą podawać kawe. Fajnie jak coś/Ktoś będzie śmigać, migać, świecić i cichutko a melodyjnie buczeć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.