Awatar Roch Brada

Wesołych Świąt, czyli notka świąteczna

Było nie było Roch musiał iść do marketu, bo zapas płyt DVD dawno się skończył, a trzeba zrobić kopię danych. Ubrał się więc Roch niechętnie i poszedł do marketu. Na miejscu przeżył wstrząs, bo wyszło na to, że Roch ma jakieś siedmiomilowe buty, które przeniosły go w okolice dwudziestego grudnia i niechybnie zbliżających się Świąt. Wewnątrz świąteczny wystrój, na regałach bombki, świecidełka i inne ozdoby. Po markecie pomykają hostessy w mikołajowych czapkach. Święta pełną gębą, a tu dopiero listopad i do Świąt jeszcze miesiąc z hakiem.

Po powrocie do domu Roch pomyślał, że skoro dostaje oferty promocyjne to nie może być gorszy od jakiegoś tam marketu i też wprowadzi na swoim blogu świąteczny nastrój. Jak co roku, głównym tematem przewodnim każdych Świąt są kolędy, a wśród nich prym wiedzie Last Christmas zespołu Wham!

Tak więc Wesołych Świąt!

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=3354flS1KJs&hl=pl&fs=1&&w=480&h=385]

Roch pozdrawia Czytelników.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

2 odpowiedzi na „Wesołych Świąt, czyli notka świąteczna”

  1. Awatar

    ja już się zdążyłam przyzwyczaić, że w marketach tego samego dnia jednymi drzwiami wynoszą znicze a drugimi wnoszą bombki 🙁 I diabli za przeproszeniem biorą świąteczny niespodziankowy nastrój w okolicach 24 grudnia.

  2. Awatar

    Zgadza się – przez miesiąc to człowiek do wszystkiego się przyzwyczai.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *