Awatar Roch Brada

67. Tour de Pologne na Śląsku

Długo Roch czekał z ogłoszeniem, żeby przedwcześnie nie wystrzelić, ale teraz już wszystko jest potwierdzone. Roch będzie na 67. Tour de Pologne, który tym razem jedzie przez Śląsk. Największe święto wszystkich, dla których rower jest czymś więcej niż tylko środkiem transportu. Od 1 sierpnia przez siedem kolejnych dni będzie można oglądać najlepszych na świecie zawodników, u nas, na Śląsku.

Roch pojawi się na 3. etapie, z Sosnowca do Katowic, polował będzie na bidon, autografy (i ten najcenniejszy Czesława Langa) i na zdjęcia. Poznać będzie go można po aparacie z długim obiektywem, uśmiechem od ucha do ucha i zdobycznych bidonach, na które Roch liczy. Miejscówka pewnie gdzieś w okolicy al. Korfantego, bo tam planowane są kolejne pętle i sam finisz.

W związku z tym można się spodziewać notek \”tourowych\”, a może nawet jakichś zdjęć z trzeciego etapu. Jak Świętować to z pełnym przytupem. Na zakończenie obowiązkowy link, czyli strona domowa 67. Tour de Pologne, na której są mapki z etapami, aktualności i wiele ciekawych informacji.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

3 odpowiedzi na „67. Tour de Pologne na Śląsku”

  1. Awatar

    Jakby się Rochowi chciało, to dzień wcześniej może zawitać do Zagłębia – 6 kółek na koniec etapu w Dąbrowie Górniczej 🙂

  2. Awatar

    Następnego dnia będą też u mnie 🙂

  3. Awatar

    Kto wie, Katowice to punkt obowiązkowy, dnia następnego są w Tychach, więc też nie jest to jakoś super daleko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *