Awatar Roch Brada

Do trzech razy sztuka

Kilka dni temu Roch wspominał o tajemniczym serwisie i zdjęciu, ale nie chciał zapeszać. Dziś można odkryć tajemnicę owego serwisu i zdjęcia. Chodzi o największy i bodaj najbardziej prestiżowy serwis lotniczy na Świecie, czyli o Airliners.net. Roch dwukrotnie próbował umieścić tam zdjęcie, ale standardy jakościowe mają wyśrubowane do granic możliwości, każdy szczegół jest ważny i można odpaść za najmniejsze niedociągnięcie, o czym Roch przekonał się na własnej skórze.

Jednak po dziesięciu dniach oczekiwania, trzecie zdjęcie, zostało przyjęte i – można tak napisać – Roch zaistniał w spotterskim świecie, a to motywuje go do dalszej nauki, bo na jednym zdjęciu Roch nie planuje poprzestać. Trzeba kuć żelazo póki gorące, choć pogoda temu nie sprzyja. Leje prawie cały tydzień, Roch siedzi w domu i się nudzi. Rower oczywiście stoi i zbiera kurz.

Na zakończenie zdjęcie, które dostało się do Airliners.net:

Roch pozdrawia Czytelników.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

6 odpowiedzi na „Do trzech razy sztuka”

 1. Awatar

  Serdeczne gratulacje! bardzo się cieszę. Ja na razie tylko obserwuję stalowe ptaki przelatujące nad moją głową.

 2. Awatar

  Teraz Okęcie ma remont więc jest co oglądać. Podobno w przyszłym tygodniu ma lądować Boeing 747 Korean Airlines, taki o: http://www.airliners.net/photo/Korean-Air/Boeing-747-4B5/1751518/Ale to tylko pogłoski.

 3. Awatar

  Ja ostatnio wogóle mało fotografuję. Przez dwa lata ciułałam foty do albumu na 365 w Operze, z trudem dociągnęłam do końca. Drugiego albumu już nie załozyłam. Czy używasz statywu przy fotografowaniu samolotów?

 4. Awatar

  Nie, zdjęcie zawsze jest \”z ręki\”.Fajny poradnik jest tutaj: http://hesja.pl/?/content/czytaj/air_art/fulltext.Zdjęcia też niczego sobie 😉

 5. Awatar

  widzę, że raczej drabinka bardziej niż statyw się przydaje.:) Zdjęcia super. Ale jedno 😉 uświadomiło mi, że to nie dla mnie obiekty do fotografowania. Ja nawet w kinie teraz muszę używać zatyczek do uszu, bo jest za duże nagłośnienie dla mnie! Mam bardzo wrażliwy zmysł słuchu i nie lubię hałasu. Pozostanę przy ślimakach i pająkach. Wolniejsze i bardziej ciche :).

 6. Awatar

  Na lotnisku jest raczej spokojnie, gorzej właśnie z pokazami lotniczymi lub z Axalp, gdzie samoloty przelatują bardzo blisko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *