Kategorie
Bez kategorii

Do trzech razy sztuka

Kilka dni temu Roch wspominał o tajemniczym serwisie i zdjęciu, ale nie chciał zapeszać. Dziś można odkryć tajemnicę owego serwisu i zdjęcia. Chodzi o największy i bodaj najbardziej prestiżowy serwis lotniczy na Świecie, czyli o Airliners.net. Roch dwukrotnie próbował umieścić tam zdjęcie, ale standardy jakościowe mają wyśrubowane do granic możliwości, każdy szczegół jest ważny i można odpaść za najmniejsze niedociągnięcie, o czym Roch przekonał się na własnej skórze.

Jednak po dziesięciu dniach oczekiwania, trzecie zdjęcie, zostało przyjęte i – można tak napisać – Roch zaistniał w spotterskim świecie, a to motywuje go do dalszej nauki, bo na jednym zdjęciu Roch nie planuje poprzestać. Trzeba kuć żelazo póki gorące, choć pogoda temu nie sprzyja. Leje prawie cały tydzień, Roch siedzi w domu i się nudzi. Rower oczywiście stoi i zbiera kurz.

Na zakończenie zdjęcie, które dostało się do Airliners.net:

Roch pozdrawia Czytelników.

6 odpowiedzi na “Do trzech razy sztuka”

Ja ostatnio wogóle mało fotografuję. Przez dwa lata ciułałam foty do albumu na 365 w Operze, z trudem dociągnęłam do końca. Drugiego albumu już nie załozyłam. Czy używasz statywu przy fotografowaniu samolotów?

widzę, że raczej drabinka bardziej niż statyw się przydaje.:) Zdjęcia super. Ale jedno 😉 uświadomiło mi, że to nie dla mnie obiekty do fotografowania. Ja nawet w kinie teraz muszę używać zatyczek do uszu, bo jest za duże nagłośnienie dla mnie! Mam bardzo wrażliwy zmysł słuchu i nie lubię hałasu. Pozostanę przy ślimakach i pająkach. Wolniejsze i bardziej ciche :).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *