Awatar Roch Brada

Ćwierć wieku (i jeden rok)

Tak się złożyło, że bocian, choć są teorie o kapuście, przyniósł Rocha właśnie dziś. Później było z górki, Roch rósł i rósł i w końcu założył bloga, którego prowadzi po dziś dzień i nie zamierza przestać; ale wystarczy tych wspomnień. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że Rocha ma swoje święto choć on wcale nie świętuje, dzień jak co dzień.

Rano było ładne słońce więc Roch wykorzystał ten fakt i podskoczył do zaprzyjaźnionego sklepu foto żeby zakupić w końcu program, o którym trąbi od jakiegoś czasu, jednak ostatnia sztuka była już zamówiona i Roch musi czekać na swoją kolej, choć Pani uspakajała, że do końca tygodnia na pewno będzie. Nie pozostaje nic innego jak uzbroić się w cierpliwość i czekać.

Skoro rano było słońce, to — dla równowagi — popołudniu musiała być burza. I tak było. Lało, grzmiało przez 45 minut, a potem niebo zrobiło się błękitne, słońce wyszło i po burzy nie było śladu (poza mokrym asfaltem). Pogoda pokrzyżowała Rochowi plany bowiem chciał pojechać na spottnig, wraz z Guru Lotniczym, ale deszcz i burza skutecznie uziemiła ich w domach. Obserwacje i zdjęcia zostają przeniesione na jutro (o ile pogoda pozwoli).

Roch pozdrawia Czytelników.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

6 odpowiedzi na „Ćwierć wieku (i jeden rok)”

 1. Awatar

  100 lat dla Rocha! Oby rower prowadził go zawsze w ciekawe miejsca 🙂

 2. Awatar

  Serdecznie dziękuję 🙂

 3. Awatar

  Najlepsze życzenia urodzinowe! Sto lat! Sto lat! 🙂 Dzień urodzin to nie jest dzień jak co dzień. Rodzice Rocha (ukłony) na pewno zgodziliby się ze mną.:) Niech się spełnią marzenia Rocha.

 4. Awatar

  Dziękuję, dla rodziców to na pewno jest szczególny (ukłony przekazane) 🙂

 5. Awatar

  Najlepszego dla Rocha (trochę spóźnione, ale na trasie Świnoujście-Hel byłem) 🙂

 6. Awatar

  Każde tak samo się liczą, szczególnie, że to kolejna okazja do \”świętowania\” ;)Dziękuję 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *