Awatar Roch Brada

Dzień regeneracji

Oficjalnie, na potrzeby bloga, dziś Roch ma dzień regeneracji, ale w zaufaniu zdradzi Wam, że było za zimno na jeżdżenie. Termometr ledwo osiągnął poziom 5°C i Rochowi nie chciało się wychodzić. Wyszedł jedynie na balkon i to mu wystarczyło. Gdyby dołożyć do tego pedałowanie i napierający na Rocha wiatr to byłby naprawdę zimno. Poza tym Roch zrealizował założenie, czyli ma przejechane tysiąc kilometrów na nowym rowerze. Teraz Roch może od czasu do czasu przejechać się do zaprzyjaźnionego Adventure na jakieś zakupy.

Skoro Roch poruszył temat zakupów rowerowych to zostało mu do kupienia: kaseta, łańcuch i zębatka do korby. Ta ostatnia będzie obowiązkowo w kolorze niebieskim żeby dodać rowerowi smaczku. Każdy lubi biżuterię, a Rochowy rower na nią zasługuje. Jeśli zostaną jakieś fundusze to może i niebieskie miski supportu Roch kupi. Najbliższa okazja do zakupów to 6 grudnia, czyli Mikołaj.

Zregenerowany Roch pozdrawia Czytelników.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

5 odpowiedzi na „Dzień regeneracji”

 1. Awatar

  Czy niebieskie pancerze też są w planie? 🙂

 2. Awatar

  No właśnie nie wiadomo – bo wymieniłbym tylko od przerzutek, a hamulcowe z racji tego, że są hamulcowe są drogie i Hayes chyba nie ma niebieskich kabli 😉

 3. Awatar

  A no właśnie, mój ograniczony umysł zapomniał o istnieniu hamulców innych niż szczękowe 😉 Z kolei wymieniać połowę, to chyba też tak średnio, no ale może…? 😉

 4. Awatar

  Nie wiem właśnie, ale chyba zostaną czarne.Ograniczony raczej nie, prędzej szosowy umysł 😉

 5. Awatar

  Może i czarne lepsze, żeby też choinki nie zrobić 😉 Jestem pewien, że Roch zdecyduje dobrze. Zawsze można owinąć czarne pancerze niebieską taśmą izolacyjną :> Taniej, a efekt wizualny będzie. Kwestia tylko jaki ;)Hehe, wychodzi chyba jednak na to, że ograniczony, bo wcześniej kilka lat też troszkę sobie kręciłem w terenie 🙂 Na swoje usprawiedliwienie mogę jedynie dodać, że jeździłem z v-kami i z tarczami nie miałem osobiście do czynienia 😉 Ale mniejsza z tym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *