środa, 25 listopada 2009

Z okazji Dnia Kolejarza

Nadszedł ten, w którym kolejarze obchodzą swoje święto. Gdyby Roch pracował jako kolejarz pewnie świętowałby, a tak pozostaje mu złożyć życzenia wszystkim kolejarzom, oby górki rozrządowe były nadal pochyłe, a wagony toczyły się lekko.

Roch postanowił, że w końcu pójdzie na dworzec i poczeka na jakieś pociągi. Akurat tak się złożyło, że co chwilę coś przejeżdżało i nie było problemu z tym, że Roch siedzi i umiera z nudów. Dodatkowo wzbudzał zainteresowanie innych, bo kto normalny nie wsiada do pociągu tylko go fotografuje. Z tego całego fotografowania powstała skromna galeria, która z czasem będzie się rozrastać, bo to nie ostatnia wizyta na dworcu, czy w pobliżu górki rozrządowej.Roch pozdrawia Czytelników.

2 komentarze:

  1. Bardzo ładna kolejowa galeryjka. Uważam, że to świetny temat. :)I jeszcze te stare dworce, małe prowincjonalne stacyjki. Żałuję, że nie mogę ruszyć "w trasę" jak Jack London ;), towarowym w świat, ale to już nie te czasy. Bardzo lubię opowiadania Londona, ta "włóczęgowska" atmosfera bardzo mi odpowiada.

    OdpowiedzUsuń
  2. Kolej jest fajna, a że bliżej niż lotnisko i to zdjęć jest więcej ;)

    OdpowiedzUsuń