czwartek, 16 września 2010

Na starych śmieciach

Od jakiegoś czasu Roch wpadł w monotonne odwiedzanie lotniska i Miasteczka Śląskiego, tak jakby innych miejsc nie było; wcale nie oznacza to, że Rochowi nie podobało się, bo zazwyczaj pedałował w doborowym towarzystwie, ale dziś -- korzystając z tego, iż jeździł sam -- postanowił odwiedzić Świerklaniec i pojechać do Piekar Ślaskich. Wszystko się pozmieniało, wybory samorządowe już za pasem, a więc drogi się budują, chodniki się robią, byle tylko nie odrywać się od pełnego koryta.

W drodze powrotnej Roch spotkał dawno -- jakieś dwa albo i trzy lata -- niewidzianą "starą" znajomą, czyli Alinę. Trochę poczatowali i Roch pojechał w swoją stronę, czyli na Dolomity. Tam też się zmieniło, ale na minus; wszystko jest rozjeżdżane przez ciężkie wywrotki, mnóstwo błota i dziur. Roch wyjechał z Dolomitów cały oblepiony błotem pewnie trzeba będzie jechać rowerem na myjnię.

****
Na zakończenie trzeba wspomnieć o tym, iż screenerzy Airliners.net ponownie odrzucili dwa zdjęcia, czyli aktualny wynik to 7:2 dla screenerów. Roch postanowił, że na jakiś czas zapomni o przesyłaniu zdjęć, bo niedługo osiągnie on granicę dziesięciu odrzuconych zdjęć, a to już będzie naprawdę demotywujące. Póki co są dwa zdjęcia, czyli źle nie ma.

Roch pozdrawia Czytelników.

PS.
Jedno ze zdjęć, które odpadło:

Airbus A321-131

2 komentarze:

 1. To u Was też tak mają z budowaniem dróg w roku wyborów? Niesamowita umiejętność zachowania gatunku :)
  Samolocik ładnie cyknięty,szkoda że odpadł, choć zawsze to lepiej brzmi niż .....
  Pytając poważnie, czy oni uzasadniają odmowę?

  OdpowiedzUsuń
 2. Owszem, screenerzy podają powód odrzucenia każdego zdjęcia i tak powyższy OnurAir został odrzucony za:

  "visible editing halos"

  Editing http://www.airliners.net/faq/rejection_reasons.php#editing

  W podanym linku jest cała gama powodów, za które zdjęcie odpada.

  OdpowiedzUsuń