sobota, 23 lipca 2011

A po burzy czas na rower

- "Kolejny tydzień z głowy" -- Pomyślał Roch wstając o 700 rano.

I tak też rozpoczęła się leniwa sobota, która przyniosła ładną pogodę, choć wietrzną, i pewne ustalenia odnośnie składania roweru, o których Roch już wspominał był, ale wtedy to jeszcze nic pewnego. Teraz natomiast Roch jest zdecydowany i zmotywowany by zacząć składać nowy rowerek. Na początek trzeba kupić jakąś ramę i właśnie w tym celu Roch odwiedził zaprzyjaźniony Adventure. Po przejrzeniu parunastu marek Roch stwierdził, że nie ma nic -- na tyle oryginalnego i unikalnego -- co mógłby kupić, a jeśli jest to kosztuje górę pieniędzy jak na przykład Specialized S-Works.

W końcu niezastąpiony Koyocik podrzucił Rochowi kilka propozycji i Roch zdecydował się na całkiem ładną ramę, za rozsądne pieniądze i dostępną w zaprzyjaźnionym Adventure. Kolor "anodized black" dopełnia całości, a fakt, że jest dostępna od ręki powoduje to, że po wypłacie Roch dokonuje zakupów. Jeszcze może w tym sezonie Roch pokaże się na nowym-starym rowerze, a przez zimę złoży ładną maszynkę do cross country.

Dziś natomiast Roch jeździł w okolicach Świerklańca, a w zasadzie siedział i spożywał kawę z Koyocikiem. W dalszym ciągu planowany jest wypad do Lublińca, ale ostatnio pogoda nie dopisuje i strach ryzykować jakiejś ulewy. Dopiero dziś zrobiło się znośnie i można było rozprostować kości. Jutro, o ile pogoda pozwoli, ponowne pedałowanie.

Roch pozdrawia Czytelników.

6 komentarzy:

 1. hm... spec to moje marzenie :) a anodized black czy to nie czasem Cube ?? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Rozumiem, że Roch nie uchyli rąbka tajemnicy co do nowej ramy (a przynajmniej nie teraz)? ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Już po części została tajemnica odkryta ;-)

  Cube LTD - koniecznie anodized black ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Faktycznie, ładnie się prezentuje. Oby nie było problemów z czyszczeniem matowego lakieru, tfu tfu ;) Czekam(y) w takim razie na prezentację nowego sprzęciora :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Z zasady nie czyszczę roweru - od tego się psuje :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Masz rację... Częste mycie skraca życie ;)

  OdpowiedzUsuń