Awatar Roch Brada

Reżyser jak z koziej..

Po wczorajszych bojach z Windows Movie Maker i wielokrotnych próbach zrobinia filmu z niczego Roch poddał się i stwerdził, że \”nie da się\”. Jednak obudziwszy się dziś rano Roch poczuł, że może wszystko, a przynajmniej zmontować film i wrzucić go na Tubę. Owszem, po kilku godzinach walki z formatem 3gp i zawieszającym się Movie Makerem udał się dodać tytuł i napisy końcowe.

Poza tym, że Roch udawał reżysera nic specjalnego nie wydarzyło się, śniegu miast ubywać to przybywa, a więc perspektywa jakiejkolwiek przejażdżki znacząco się oddala, a kondycja powoli zanika. Jak tak dalej pójdzie to Roch będzie pisał, że przejechał pięć kilometrów, a czuje się jakby przejechał ich 105.

Na zakończenie obiecany film, o jakości HD oczywiście można zapomnieć, o przestrzennym dźwięku również. Reżyseria: Roch, w głównej roli występuje zielona dioda:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=vcTCfxy-dQQ&hl=pl&fs=1&w=425&h=344]

Roch pozdrawia Czytelników.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

4 odpowiedzi na „Reżyser jak z koziej..”

 1. Awatar

  podkład muzyczny pasuje do mrocznego scenariusza, aktor świetny w roli czarnego charakteru. Drżące, niepokojące prowadzenie kamery potęguje nastrój. Oskar dla reżysera 🙂

 2. Awatar

  hehe, tylko czerwonego dywanu brak 😀 😀

 3. Awatar
  Anonim

  Jacek moze ty sie z powołaniem pomyliłeś, moze reżyserke zaczniesz studiować 🙂 hehemichał

 4. Awatar

  Jak ta reżyserka będzie ładna to czemu nie – mogę zacząć studiować 😛

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *