Awatar Roch Brada

Ja bardzo dużo czytam, odświeżam umysł i będę jak brzytwa.

W związku z uruchomieniem programatora Roch postanowił, że odświeży swoje wiadomości z programowania procesorów, a także zakupi jakąś skromną obudowę. Obie te rzeczy wymagają nakładów finansowych, bo trzeba kupić książkę, no i jakąś obudowę. Jednak obie te rzeczy muszą poczekać bo Roch skoncentrował się na rowerze.

Bomberek pójdzie do przeglądu, część napędu trzeba będzie powoli wymieniać, trzeb kupić oponki i jakieś pomniejsze gadżety. Dlatego część funduszy zostaje przekazane na cele rowerowe, a skromna pozostałość na elektroniczne części.

Dziś ponownie Roch ponownie pełnił rolę szofera i odwiedził Zabrze, Gliwice i Bytom. Najeździł się jak głupi, ale też swoje zarobił. Dlatego może myśleć o jakichś rowerowych przyjemnościach bo wiosna za pasem, czyli śnieg ponownie zaczął padać, temperatura spadła i zrobiło się brzydko.

Popołudniu Roch odsypiał wczesną pobudkę, więc nie bardzo jest co opisywać, a pisanie o robotach i wzmacniaczach staje się powoli nadużywaniem cierpliwości Czcigodnych.

Roch pozdrawia Czytelników.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

4 odpowiedzi na „Ja bardzo dużo czytam, odświeżam umysł i będę jak brzytwa.”

 1. Awatar

  Skoro i tak oboczności ostatnio blog wypełniają – może Roch by tak coś o knajpie w wieży ciśnień napisał? Bo tak się wybieram od jakiegoś czasu i nie wiem czy warto 🙂

 2. Awatar

  Niektórzy twierdzą, że tam jest miło, ale swojego zdania nie mam bo nie byłem tam.Osobiście podoba mi się knajpa Warki w okolicach Rynku – łatwo poznasz bo jest doklejona – dosłownie – do zabytkowego Kościoła 😀

 3. Awatar

  Doklejona do zabytku? A ffujjj.A w tej w wieży to mnie przede wszystkim wieża interesuje 🙂

 4. Awatar
  Anonim

  FAjnie jest w tej wierzy ,,tajemniczo\’\’polecampozdrawiamMichał

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *