Kategorie
Bez kategorii

W podziękowaniu za rozwój..

Do Rocha zapukał listonosz, jak to ma w zwyczaju dwa razy, i wręczył paczkę. Roch był zaskoczony nie tym, że listonosz wręczył mu paczkę, ale tym, że w ogóle raczył wdrapać się na czwarte piętro, a nie zostawił w skrzynce awizo idąc tym samym na łatwiznę.

W kopercie bąbelkowej było pudełeczko, a na nim napisane “W podziękowaniu za rozwój Elektroda.pl”. Rochowi zakręciła się łezka w oku, a jednocześnie poczuł się dumny, bo za swoją bezinteresowną pomoc, ktoś go docenił i nagrodził. Po otwarciu pudełka jego oczom ukazał się lśniący pendrive, z wygrawerowanym napisem Elektroda.pl. Aż żal nosić go w kieszeni, żeby się nie zniszczył się.

Nadeszła chyba pora, aby ujawnić się i napisać, że Roch od jakiegoś czasu jest moderatorem na forum Elektrody i sam ten fakt dużo dla Rocha znaczy, a dodatkowy “gadżet” to już szok. Nie mniej Roch czuje się zobowiązany do dalszej wytężonej pracy na rzecz rozwoju Forum, które jest jednym z niewielu miejsc, gdzie słowo “kultura” ma jeszcze jakiś sens i wartość.

Popołudniu Roch wyszedł na rower i pojechał na Repty, a potem na Dolomity. Pojeździł trochę po krzakach i wrócił do domu. Dziś nic mu się nie chciało robić, trzeba jeden dzień odpocząć, żeby ruszyć z kopyta z programem, który coraz bardziej się rozrasta, ale to dobrze.

Na zakończenie kilka zdjęć prezentu:

Prezent od Elektroda.pl

Roch pozdrawia Czytelników.

5 odpowiedzi na “W podziękowaniu za rozwój..”

Gratulacje dla Rocha Moderatora :)A tak odgrzebując dawne tematy (nie chce mi się szukać odpowiedniego wpisu) – czy Roch pamięta jeszcze \”Hurroo hurroo\”? To niech Roch posłucha sobie samego początku \”Civil War\” G N\’R 😉 Tego gwizdania.

Gratulacje. Roch Moderator :). Miło, że są takie miejsca w sieci gdzie dobrze się czujemy. Ja dobrze się czuję na my opera, chociaz nie mogę powiedzieć, że jestem tam b. aktywna ostatnio. Natomiast przedwczoraj zlikwidowałam konto na Naszej Klasie, całkiem z wykasowaniem danych z bazy. Nie miało to związku z moimi kolegami szkolnymi, raczej z wewnętrznym niepokojem związanym z ogromnym rozrostem tego portalu. Ja jestem samotnicą z natury i sieć mnie trochę zaczyna przytłaczać i już kilkakrotnie miałam chęć wykasować wszelkie konta, polikwidować co się da…Miewam takie napady eskapizmu czy jak to zwać…

Tak całkowicie, Magdaleno, nie wykasowałaś. Twoje dane są nadal w bazie NK, a można to sprawdzić logując się na stary login i hasło. Jeśli uda się wejść to znaczy, że NK zdeaktywowała tylko konto, jednocześnie trzymając dane w swojej bazie.Jeśli tak faktycznie jest, musisz pisać do NK maila z ŻĄDANIEM usunięcia danych osobowych z bazy. Mogą być oporni, wtedy trzeba straszyć Generalnym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych, ponieważ masz prawo zażądać zaprzestania dalszego przetwarzania swoich danych osobowych, a trzymanie ich w bazie to nadal przetwarzanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.