Awatar Roch Brada

Więcej ryb, Rochu

Tak się jakoś nieszczęśliwie złożyło, że Roch zapomniał wczoraj uzewnętrznić się publicznie. Spowodowane było to faktem, że Roch kończył cześć projektową i przymierzał się do części “trawiąco-lutowniczej”, a zatem musiał skompletować co bardziej egzotyczne układy, musiał przygotować wydruk, pliki PDF, wgrać na pendrive, a po tym wszystkim Roch chciał tylko wyciągnąć gnaty przed siebie i iść spać w poczuciu prawie spełnionego obowiązku.

Dziś Roch odebrał paczkę, zamówił kolejną, w międzyczasie naprawił światło w samochodzie, a popołudniu poszedł na rower bo pogoda dopisała i szkoda było siedzieć w domu. Roch wybrał się na Dolomity, tam trochę kółek pokręcił i pojechał na Repty. Ponownie zrobił kilka rundek i wrócił do domu. Samemu jakoś nudno się jeździ, a środki na zakup słuchawek zostały przekazane na elektronikę. Zakup znowu się przeciągnie, a Roch zaczyna sam do siebie mówić. Dobrze, że nikogo nie było w pobliżu.

Na jutro plan jest jeszcze prostszy; odwiedzić zaprzyjaźniony PWiK, później pojeździć i tyle. Roch nie planuje świadczyć żadnych usług, konsultacji, etc. Ma dość i przez jeden może być egoistą.

Roch pozdrawia Czytelników.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

4 odpowiedzi na „Więcej ryb, Rochu”

 1. Awatar

  Ruch u Rocha, że ha!

 2. Awatar

  A żebyś wiedziała, że ruch – tylko przez to Roch zapoomina o blogu 🙁

 3. Awatar

  wolę, że Roch zapomina o blogu, bo taki zalatany, niż żeby miał nie pisać, bo nic się u niego nie dzieje. Warto wykorzystywać każdą chwilę życia, bo czas nam dany nie jest dobrem nieskończonym (chociaż w wieku Rocha tak się jeszcze wydaje 😉 )

 4. Awatar

  Etam, Roch po prostu jest słabym organizatorem swojego czasu i potem są tego skutki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *