Awatar Roch Brada

Emocje opadły, powrót do normalności

Wczorajszy wieczór i noc zapadną na długo w pamięci Rocha; jednak nie ma co oglądać się za siebie, trzeba iść za ciosem. Od października, na 99,9%, Roch stanie się dumnym studentem Politechniki Śląskiej na wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki, kierunek Automatyka i Robotyka, ale na to jest jeszcze czas. Póki co Roch odpoczywa, relaksuje się i w końcu czuje, że ma wakacje.

Korzystając z wolnego czasu postanowił, że nadrobi zaległości rowerowe, ale pogoda temu postanowieniu nie sprzyja. Początkowo spadł deszcz, potem znowu spadł deszcz, aż w końcu wyszło słońce. Korzystając z tego Roch wyszedł na rower i trochę pojeździł. Co prawda tylko Repty i Dolomity, ale biorąc pod uwagę kondycję Rocha to i tak dobrze.

Kończąc rowerową przygodę Roch wstąpił do zaprzyjaźnionego Adventure, żeby kupić jakieś rękawiczki, bo obecne, mające w nazwie Lite nie wytrzymały roku. Widać wersje Lite, choć bajerancko wyglądają, to nie wytrzymują zbyt długo. Ty razem Roch kupił rękawiczki mniej Lite, a bardziej wytrzymałe, a jeszcze znalazł swój ulubiony kolor, czyli niebieski.

Jakie to miłe uczucie, kiedy nad głową nic nie wisi.

Roch pozdrawia Czytelników.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

3 odpowiedzi na „Emocje opadły, powrót do normalności”

  1. Awatar

    Studia nad Robotami z pewnością będą super! :). Kiedy będzie można zamówić u Rocha Osobistego Robota? Przydałby mi się Robocik do karmienia moich 4 kotów, ale to byłoby trudne, bo każdy lubi coś innego, w tym jeden gotowane ryby, drugi surowe mięsko, tylko dwa wytrzymałyby na suchej karmie i puszkach. I w tym problem, bo nie mogę zdać się nawet na innego człowieka tak skomplikowane te posiłki są. No i z domu się ruszyć nie mogę.A czemu 99,9?

  2. Awatar

    Bo ten 0,1% to są wypadki, na które Roch nie ma wpływu ;)Masz bardzo wybredne koty 😉

  3. Awatar

    koty-jak ludzie- łatwo przyzwyczajają sie do dobrego życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *