Awatar Roch Brada

Rower nie chciał sam pedałować

Nawet dzisiaj rower nie chciał przejąć na siebie obowiązku, który musi być spełniony, aby móc jechać. Mowa, oczywiście, o pedałowaniu, które jest kluczowym elementem w procesie przemieszczania się z punktu A do punktu B. Skoro już jesteśmy przy przemieszczaniu się to Roch, w swoje święto, przemieścił się do Świerklańca, z którego pojechał do Piekar Śląskich i tam spotkał znajomego kolarza, z którym dokończył przemieszczanie się, bo w grupie raźniej.

Problem z tym kolarzem był jeden. Miał on rowerek szosowy – i o ile Roch nie odstawał od niego kooltowością sprzętu – o tyle z prędkością było gorzej. U niego dwa obroty korbą to u Rocha co najmniej dwadzieścia, a pełni szczęścia dopełniły cienkie opony i mniejsza waga.

Roch dotrzymywał tempa, ale czekał na moment, w którym płuca z niego wypadną, ale efektem tego \”pościgu\” jest średnia prędkość 24km/h na odcinku 40 kilometrów. Później lans w świerklanieckim parku i powrót do domu, trochę wolniejszy, ale i tak licznik nie pokazywał mniej niż 30km/h.

Cóż, mając już 25 lat można powiedzieć, że Roch nie może przekraczać granic, które do tej pory nie stanowiły dla niego najmniejszego problemu.

Tym wszystkim, którzy o Rochu pamiętali wielkie i serdeczne dzięki.

Roch pozdrawia Czytelników.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Jedna odpowiedź do „Rower nie chciał sam pedałować”

  1. Awatar

    🙂 Rochu! mając 2×25+3 zapewniam, że zawsze warto przekraczać granice a przynajmniej próbować. Granice są tylko w naszych umysłach, w rzeczywistości nie istnieją. :). Powodzenia w następnej \”ćwiartce\”!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *