piątek, 11 czerwca 2010

Wszystko płynie

Tytuł trochę mylący, ale prawdziwy choć wcale nie chodzi o płynącą wodę, a żar lejący się z nieba. Wczoraj temperatura wspięła się na poziom 33°, co Rocha mocno zdołowało, bo było dużo za ciepło. Dziś jest jeszcze gorzej; termometr w samochodzie pokazał temperaturę 40°, a kierownicy nie dało się złapać. Dopiero po dziesięciu minutach dało się wejść, ale i tak panowała tam ostra sauna.

Obecnie Roch duma nad tym, czy iść na rower, czy siedzieć w domu i czekać na poprawę pogody, czyli na lekkie ochłodzenie. Według wszelkich prognoz ma ono nadejść od jutra, czyli weekend może być normalny.

Roch pozdrawia Czytelników.

4 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. A kto to? Nie chcę być jak ktoś inny.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Szał, zauważyłeś jednak, że tematyka jest całkowicie inna, a i Wawrzyniec nie jest prekursorem trzeciej osoby, bo wpisanie w Google: "third person blog" daje spore wyniki: http://www.google.pl/#hl=pl&source=hp&q=third+person+blog&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=8dcf9886dd1e5ab5

  Zatem bądź łaskaw nie imputować mi, że chcę być jak ktoś inny, bo jakoś nie mam parcia na własną stronę w Wiki, a i nie biorę udziału w żadnych konkursach, a skoro powołałeś na się na Wiki to opinie nie są już takie kolorowe: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:SDU/Wawrzyniec_Prusky

  Internet jest na tyle szeroki, że każdy znajdzie dla siebie jakieś miejsce i szczerze wątpię żeby Wawrzyniec, czyli postać z filmu "MIŚ", miał coś przeciwko mojemu istnieniu.

  EOD.

  OdpowiedzUsuń