Awatar Roch Brada

Nie ma nic do roboty

Weekend upływa pod znakiem nicnierobienia; zaletą tego jest to, że Roch ma dużo czasu na czytanie książki, a dzięki temu czas szybko mu płynie z dala od komputera. Rower również stoi i odpoczywa, ale trzeba go będzie jeszcze uruchomić i pojeździć przed definitywnym końcem sezonu. Na pewno Roch pojedzie na rowerze do zaprzyjaźnionego Adventure żeby sfinalizować akcję \”Piasta 2010\” i rozejrzeć się za jakimś licznikiem, bo i ten element niedomaga.

Jutro nowy tydzień, może i u Rocha zacznie się coś dziać, bo weekend upłynął pod znakiem wyjątkowego nieróbstwa, ale tak to już jest. Sezon się kończy, Rochowi się nie chce, a na zewnątrz jest coraz zimniej, więc Roch zaczyna siedzieć w domu i pisać \”głupoty\”.

Roch pozdrawia Czytelników.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

5 odpowiedzi na „Nie ma nic do roboty”

 1. Awatar

  2 tygodnie temu kupiłem sigma sport 1609 wersja na kabel i działa bardzo fajnie :)tutaj http://www.dobrerowery.com/product_info.php?cPath=379_74&products_id=9947

 2. Awatar

  Też właśnie o nim myślał i chyba go kupię, bo reszta jest bezprzewodowa.

 3. Awatar

  dokładnie a ja bezprzewodowego nie chciałem ze względu na cenę dlatego wziąłem ten

 4. Awatar

  mam tak, że jak siadam do książki, to mnie ciągnie w stronę komputera, jak zasiądę przed komputerem to co rusz spoglądam na książkę…może zacząć czytać w sieci?:)

 5. Awatar

  Próbowałem, ale jednak wolę się wygodnie rozłożyć na łóżku i czytać 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *