Awatar Roch Brada

Gdzie Rochów sześć, tam nie ma co jeść

Katar nie chce opuścić Rocha, na zewnątrz też wieje więc Roch, jeśli nie musi, to z domu nie wychodzi. A w domu też zbytnio nie ma co robić, książka nieuchronnie się kończy i powoli trzeba będzie rozglądać się za jakąś nową pozycją. Z tego wszystkiego Roch postanowił nauczyć się gotować. Akurat w gazecie był prosty przepis na sojowe kotleciki, czyli w sam raz na piątkowy obiad. Cały algorytm gotowania Roch pominie, bo szkoda miejsca na opisywanie tego, że zmywania było jak z całego tygodnia.

— \”My, informatycy, musimy trzymać się algorytmów\” — Pomyślał Roch i postanowił, że nie będzie improwizacji. Jak napisali \”dwa jajka\”, to tyle Roch wbił. Do pewnego czasu szło dobrze, kiedy napisali, że trzeba zapiec Roch wyjął patelnie i zapiekał. Efekt był następujący: dwa pierwsze kotleciki rozpadły się, kolejny rozpadł się w momencie przewracania, dwa następne się spaliły na popiół, a ostatni, który ocalał był jak kapeć, ale trzeba było go zjeść i udawać, że był dobry.

Morał z dzisiejszego gotowania jest następujący: Rochowi lepiej wychodzi jeżdżenie na rowerze, a żeby dożyć słusznie zaawansowanego wieku Roch będzie musiał nauczyć się gotować lub znaleźć kobietę, która zaakceptuje go wraz z wszystkimi wadami i zaakceptuje to, że Roch jest \”akulinarny\”. I wyszło ogłoszenie matrymonialne.

Roch pozdrawia Czytelników.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

6 odpowiedzi na „Gdzie Rochów sześć, tam nie ma co jeść”

 1. Awatar

  pij actimenela bedziesz zdrowy. poza tym polecam aspiryne firmy bayer rozpuszczalną z wit C. tydzien spożywania tych dwoch produktow i bedziesz odkatarzony.

 2. Awatar

  Trza będzie to zrobić, bo kurna, co rower to i katar mam 😀

 3. Awatar

  niektóre niewiasty też są akulinarne..więc jakby co to najpierw sprawdź, czy nie ściemnia jedna z drugą:)

 4. Awatar

  Fakt, trzeba mieć to na uwadze 😀 😀

 5. Awatar

  kotlety sojowe mają skłonności do rozpadania się w trakcie obróbki termicznej. Płeć i doświadczenie kucharza pomagają w przeciwdziałaniu temu zjawisku bardzo nieznacznie.

 6. Awatar

  Być może źle Roch zaczął, trzeba było zaczynać od jakiejś zwartej masy, która by się nie rozpadła 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *