środa, 29 grudnia 2010

50% normy wykonane

Dartmoor X-RollsCiekawość nie pozwoliła Rochowi długo siedzieć w domu, przecież to dziś miał odebrać jedno koło; już o 945 stał pod zaprzyjaźnionym Adventure licząc na to, że nikt nie wpadnie na pomysł spóźnienia się. Zby jednak nie zawiódł i punktualnie o 1000 wkładał klucz do zamka. Roch pobiegł na zaplecze, a tam stało koło, całkiem nowe, wycentrowne i chętne do jazdy. Roch przy okazji zabrał drugie koło, dla którego nie wystarczyło nypli i poszedł do samochodu. Zapakował się i w domu rozpoczął proces składania.  Początkowo coś mu nie pasowało, ale to efekt podniecenia i źle włożył w dziurkę. Poprawił i wszystko pasowało.

Koło wygląda fajnie, nie jest to krzykliwy czerwony, a stonowany niebieski, więc Roch może swobodnie postawić rower i napawać się wzrokiem przechodniów patrzących na rower Rocha. Najbliższa ku temu okazja będzie dopiero na wiosnę, po zrzuceniu parunastu kilogramów, ale już teraz w domu ogólne poruszenie, bo Roch "szarpnął się" na kolorki. Koła z głowy, teraz tylko tarcze wybrać, ale Roch będzie konserwatystą i żadne "flame", egzotycznie wycięte i inne takie nie wchodzą w grę. Średnica 160mm, okrągła i tyle.

Wisienką na rowerowym torcie będzie Bomberek z nowym olejem i sezon serwisowy Roch uważa za zakończony. Potem tylko jeździć, oby dużo więcej niż w tym roku, bo Roch zarasta tłuszczem, ale na postanowienia będzie osobna notka.

Roch pozdrawia Czytelników.

PS.
Niebieski dlatego, bo Roch lubi ten kolor, a efekt końcowy jest fajny. Koniec i kropka.

7 komentarzy:

 1. Śliczności :D Już na sam widok chce się jeździć, a tarcza tylko doda mu uroku.

  OdpowiedzUsuń
 2. koło wygląda super. Ja też lubię niebieskość. :)
  O! blog roku :). Dobrze, że bliska mi osoba w innej kategorii...

  OdpowiedzUsuń
 3. Roch się pozycjonuje, nie liczy i nie chce wygrywać - potem zrobi się szum i Roch wyląduje w Rozmowach w Toku :D :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak by Roch był w rozmowach w toku czy czymś w tym stylu, to bym to nagrał i oglądał w kółko :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Dlatego Roch chce tego uniknąć :D

  OdpowiedzUsuń