Awatar Roch Brada

50% normy wykonane

Dartmoor X-RollsCiekawość nie pozwoliła Rochowi długo siedzieć w domu, przecież to dziś miał odebrać jedno koło; już o 945 stał pod zaprzyjaźnionym Adventure licząc na to, że nikt nie wpadnie na pomysł spóźnienia się. Zby jednak nie zawiódł i punktualnie o 1000 wkładał klucz do zamka. Roch pobiegł na zaplecze, a tam stało koło, całkiem nowe, wycentrowne i chętne do jazdy. Roch przy okazji zabrał drugie koło, dla którego nie wystarczyło nypli i poszedł do samochodu. Zapakował się i w domu rozpoczął proces składania.  Początkowo coś mu nie pasowało, ale to efekt podniecenia i źle włożył w dziurkę. Poprawił i wszystko pasowało.

Koło wygląda fajnie, nie jest to krzykliwy czerwony, a stonowany niebieski, więc Roch może swobodnie postawić rower i napawać się wzrokiem przechodniów patrzących na rower Rocha. Najbliższa ku temu okazja będzie dopiero na wiosnę, po zrzuceniu parunastu kilogramów, ale już teraz w domu ogólne poruszenie, bo Roch \”szarpnął się\” na kolorki. Koła z głowy, teraz tylko tarcze wybrać, ale Roch będzie konserwatystą i żadne \”flame\”, egzotycznie wycięte i inne takie nie wchodzą w grę. Średnica 160mm, okrągła i tyle.

Wisienką na rowerowym torcie będzie Bomberek z nowym olejem i sezon serwisowy Roch uważa za zakończony. Potem tylko jeździć, oby dużo więcej niż w tym roku, bo Roch zarasta tłuszczem, ale na postanowienia będzie osobna notka.

Roch pozdrawia Czytelników.

PS.
Niebieski dlatego, bo Roch lubi ten kolor, a efekt końcowy jest fajny. Koniec i kropka.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

7 odpowiedzi na „50% normy wykonane”

 1. Awatar

  Śliczności 😀 Już na sam widok chce się jeździć, a tarcza tylko doda mu uroku.

 2. Awatar

  koło wygląda super. Ja też lubię niebieskość. :)O! blog roku :). Dobrze, że bliska mi osoba w innej kategorii…

 3. Awatar

  Roch się pozycjonuje, nie liczy i nie chce wygrywać – potem zrobi się szum i Roch wyląduje w Rozmowach w Toku 😀 😀

 4. Awatar

  Jak by Roch był w rozmowach w toku czy czymś w tym stylu, to bym to nagrał i oglądał w kółko 😀

 5. Awatar

  Dlatego Roch chce tego uniknąć 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *