sobota, 26 marca 2011

Ogłoszenie - dwa patszki w jednym czasie

Roch ograniczy się tylko do ogłoszenia, bo pogoda wybitnie nie wiosenna, były momenty, w których padał nawet śnieg, a więc rower stał w domu, chociaż Roch ma wolne i chętnie by pojeździł. Ogłoszenie tyczy się kolejnego spottingu, a Roch z komentarzy wie, że jedna Anonimowa osoba chciała jechać na lotnisko. Jutro ku temu jest doskonała okazja bowiem jednego dnia, na jednym lotnisku i nawet z jednego kierunku nadlecą dwa rarytasy.

Pierwszy z nich to dobrze już znany CargoJet (Boeing 767), a drugi to McDonnell Douglas MD-11(F) linii lotniczej World Airways Cargo. Czas przylotu jest w miarę dobrze określony, nawet osoby "blisko związane z lotniskiem" go potwierdziły i jest to godzina 1700, a odlot tego samego dnia o godzinie 1900. Więc jeśli ktoś chciałby się zabrać to można się wpisywać w komentarze. Roch planuje wyjechać w okolicach godziny 1500, czyli będą dwie godziny na spokojne toczenie się na podejście 27.

Czas już będzie letni, więc dzień będzie dłuższy i powrót będzie jeszcze za dnia. Co z tych planów wyjdzie to się okaże, ale jeśli pogoda dopisze to Roch spróbuje się wybrać na lotnisko, choćby na podejście 09 zobaczyć tego ptaszka.

Roch pozdrawia Czytelników.

5 komentarzy:

 1. Niestety za późno zajrzałam na Twoją notkę. Już obiecałam sobie że podszkolę swój angielski, ale obiecuję że jak już będzie po maturze to na pewno wyciągnę pana Rocha na lotnisko :) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Możesz napisać, jak będziesz miała ochotę na jeżdżenie: feflik[małpka]gmail[kropka]com. Tak będzie prościej ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. dziękuję za kontakt :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Niech Roch złapie "ptaszki" w obiektyw. Miłego spottingu!

  OdpowiedzUsuń
 5. Oby, w każdym razie coś się przywiezie z lotniska (chyba) ;-)

  OdpowiedzUsuń