poniedziałek, 4 kwietnia 2011

Po weekendzie zepsuła się pogoda

Weekend był w pełni wiosenny, o czym Roch z dokładnością Gala Anonima informował Czytelników; dziś od rana zapowiadało się, że będzie powtórka z rowerowania, ale gdy tylko Roch wyszedł z budynku zaczął padać deszcz. I padał całą drogę powrotną, a przy końcu już nie tylko lało, ale i wiało. Z wiosny zrobiło się tylko wspomnienie, ale lepiej żeby padało w tygodniu niż w weekend, kiedy to Roch ma wolne.

Poniedziałek już się kończy, jutro wtorek i z górki, do weekendu i kolejnego rowerowania. W międzyczasie Roch zaopatrzył się w nowe akumulatorki do mp3grajka gdyby trzeba było jeździć samemu. Na lotnisko z mp3grajkiem też można jechać lecz Roch żywi nadzieję, że ktoś chętny się znajdzie.

Roch pozdrawia Czytelników.

4 komentarze:

 1. Anonimowa będzie musiała zmienić nazwę bo widzę że coraz więcej tu anonimów :P Pozdrawiam i z ciekowości się zapytam czego Roch słucha na mp3grajce??

  OdpowiedzUsuń
 2. @ dwajot dobrze prawi :D tylko Eneloop i żadne inne :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Różnie, ale przeważnie to: Horkyze Slize, Dropkick Murphys, Jody Wisternoff i Moistboyz - to standardowa playlista. Ostatnio niezły jest Dimitry Almazov (ma cykl Russia Goes Clubbing).

  No właśnie, Anonimowa, zaczynacie mi się mylić, dobrze chociaż, że końcówki - Ty i Anonim, macie inne :D :D

  OdpowiedzUsuń