Awatar Roch Brada

A po burzy czas na rower

\”Kolejny tydzień z głowy\” — Pomyślał Roch wstając o 700 rano.

I tak też rozpoczęła się leniwa sobota, która przyniosła ładną pogodę, choć wietrzną, i pewne ustalenia odnośnie składania roweru, o których Roch już wspominał był, ale wtedy to jeszcze nic pewnego. Teraz natomiast Roch jest zdecydowany i zmotywowany by zacząć składać nowy rowerek. Na początek trzeba kupić jakąś ramę i właśnie w tym celu Roch odwiedził zaprzyjaźniony Adventure. Po przejrzeniu parunastu marek Roch stwierdził, że nie ma nic — na tyle oryginalnego i unikalnego — co mógłby kupić, a jeśli jest to kosztuje górę pieniędzy jak na przykład Specialized S-Works.

W końcu niezastąpiony Koyocik podrzucił Rochowi kilka propozycji i Roch zdecydował się na całkiem ładną ramę, za rozsądne pieniądze i dostępną w zaprzyjaźnionym Adventure. Kolor \”anodized black\” dopełnia całości, a fakt, że jest dostępna od ręki powoduje to, że po wypłacie Roch dokonuje zakupów. Jeszcze może w tym sezonie Roch pokaże się na nowym-starym rowerze, a przez zimę złoży ładną maszynkę do cross country.

Dziś natomiast Roch jeździł w okolicach Świerklańca, a w zasadzie siedział i spożywał kawę z Koyocikiem. W dalszym ciągu planowany jest wypad do Lublińca, ale ostatnio pogoda nie dopisuje i strach ryzykować jakiejś ulewy. Dopiero dziś zrobiło się znośnie i można było rozprostować kości. Jutro, o ile pogoda pozwoli, ponowne pedałowanie.

Roch pozdrawia Czytelników.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

6 odpowiedzi na „A po burzy czas na rower”

 1. Awatar
  Anonim

  hm… spec to moje marzenie 🙂 a anodized black czy to nie czasem Cube ?? 🙂

 2. Awatar

  Rozumiem, że Roch nie uchyli rąbka tajemnicy co do nowej ramy (a przynajmniej nie teraz)? 😉

 3. Awatar

  Już po części została tajemnica odkryta ;-)Cube LTD – koniecznie anodized black 😉

 4. Awatar

  Faktycznie, ładnie się prezentuje. Oby nie było problemów z czyszczeniem matowego lakieru, tfu tfu 😉 Czekam(y) w takim razie na prezentację nowego sprzęciora 🙂

 5. Awatar

  Z zasady nie czyszczę roweru – od tego się psuje 😀

 6. Awatar

  Masz rację… Częste mycie skraca życie 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *