Awatar Roch Brada

Leniwa niedziela

W końcu zrobiło się ciepło, czyli w okolicach 20°C, a nie jak dotychczas 30 i więcej. Kiedy Roch wyszedł na zewnątrz to pierwsze co chciał zrobić to wrócić po jakąś cieplejszą bluzę, bo było mu zimno, ale po chwili organizm Rocha skalibrował się uznał, że temperatura jest całkiem w porządku i można śmiało pojeździć. Początkowo celem były jakieś krzaczaste tereny, ale ostatecznie Roch skomunikował się z towarzyszem od pedałowania i wspólnie pojechali pooglądać pociągi.

Zresztą dziś był dzień regeneracyjny więc jakieś dłuższe wypady nie były wskazane, a na ławeczce w Miasteczku Śląskim Roch relaksował się oglądając pociągi, a trafił się nawet jakiś TLK, który tylko przeleciał przez stację. Potem zabrał się do domu i sprawdził, za pomocą GPS, ile to przejechało mu się kilometrów i wyszło mu, że całe 30, a nawet nie poczuł tego w nogach. To chyba pierwszy znak, że kondycja wraca. Na dniach Roch kupi korbę do nowego roweru i przerzuci resztę części i może uda się jeszcze w tym sezonie pojeździć na nowym rowerze.

Na zakończenie film i wszyscy kibicujemy Mai:

[vimeo http://www.vimeo.com/28055735 w=500&h=281]

Roch pozdrawia Czytelników.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

4 odpowiedzi na „Leniwa niedziela”

 1. Awatar

  Jaką korbę Roch ma w planie? Ponoć ma już nie padać przez jakiś czas, więc trzymam kciuki za nowy sprzęcior i jego dziewiczą jazdę z Rochem na siodełku 🙂

 2. Awatar

  Shimano XT – pojawiła się okazja kupna \”w promocji\” to zaszaleję. Model poprzedni (nie ten na 2011).

 3. Awatar

  Szalej! 🙂 Sam też lubię jak można kupić zeszłoroczny model w lepszej cenie. O ile oczywiście nowszy nie jest jakoś znacznie (na tyle żeby warto było dopłacać) ulepszony. Już się nie mogę doczekać Twojego nowego rowerka! Chociaż Ty pewnie bardziej 😉

 4. Awatar

  Ja to już bym chciał, ale kasy nie mam na jednorazowy strzał. Korba już zaklepana jest, więc może uda się przerzucić bezboleśnie resztę gratów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *