Awatar Roch Brada

Rowerowe Boże Narodzenie

Kto by pomyślał, że Roch jeszcze w tym roku wyskoczy na rower. On sam już powoli tracił nadzieję, że będzie mu dane pojeździć, ale wczoraj pogoda zrobiła Rochowi wyjątek i przez cały dzień było znośnie, nie padał deszcz ani śnieg. Roch wskoczył w ciepłe spodenki, założył zestaw koszulek, okręcił się buffem, założył dwie pary rękawiczek, przypiął pulsometr i licznik do kierownicy i pojechał w świat.

Świat kończył się na lotnisku, bo akurat na tylko Rochowi wystarczało dnia i kondycji, która o dziwo nie jest taka najgorsza. Średnia prędkość na 43 kilometrach wyszła Rochowi 24 km/h, a był taki moment, że licznik pokazywał prędkość 30 km/h, a średnia prędkość wciąż malała. Jednak pulsometr szalał, bo pokazywał 190 uderzeń serca na minutę, więc Święta dały się Rochowi we znaki, chociaż on wcale nie obżerał się.

Z świątecznego wypadu powstało zdjęcie, które Roch zamieszcza jako dowód w sprawie o rowerowanie w Święta. Ogólnie jeden pogodny dzień zrobił Rochowi dobrze, przejechał się na rowerze, odwiedził lotnisko, a przy okazji spalił trochę kalorii. Tak bardzo niechcianych.

Cube LTD

Roch pozdrawia Czytelników.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

5 odpowiedzi na „Rowerowe Boże Narodzenie”

 1. Awatar

  Ten komentarz został usunięty przez autora.

 2. Awatar

  Oj, zazdroszczę… Jestem tak stęskniony za ruchem, że szkoda gadać ;)PS. Gratuluję równiutkich 17000 odwiedzin bloga!

 3. Awatar

  Ja się trochę poruszałem, fajnie było ale chcę jeszcze, a teraz mam z kim jeździć więc będzie z górki :)O, faktycznie, licznik mi się przekręcił 🙂 Dziękuję 🙂

 4. Awatar

  \”Pod górkę\” też może czasem być, ale tylko w tym dobrym znaczeniu 😉 Marna tu u mnie pogoda – dziś 10 stopni (to akurat dobrze) i cały dzień mżawka (to już gorzej). Podobnie zresztą jak przez całe Święta.

 5. Awatar

  U mnie w Boże Narodzenie było bardzo przyjemnie – trochę zimno, ale za to słońce nawet się pojawiało 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *