Kategorie
Bez kategorii

Obsuwa, czyli Rochowy standard

Minął weekend i powoli mija poniedziałek, a Roch milczy. Za dużo ma na głowie, ale to na jego wyraźne życzenie. Póki co Roch milczy, ale jednym z zadań jest złożenie roweru dla Ładniejszej Połówki Rocha. Roch już poczynił pierwsze kroki, sprawdził co ma w piwnicy i w innych szufladkach, skonsultował się z zaprzyjaźnionym Adventure i już wie wiele więcej. Poza tym Roch weekendy spędza bardzo fajnie, a będzie jeszcze fajniej, bo idzie wiosna, choć u Rocha wiele się nie zmieni, bo już jest zakochany.

W pracy też idzie ku dobremu; od jakiegoś czasu Roch prowadzi rozmowy z kandydatami i ma jakiś wpływ na zatrudnienie pomocnika dla siebie. Poza tym na horyzoncie widać premię, która czeka na Rocha jeśli skończy — a skończy na pewno — swoje dzieło życia, czyli system lokalizacji ludzi. Ogólnie rok 2012 Rochowi wypalił idealnie. Jest miłość życia, są perspektywy na wspólne życie, jest super praca i w ogóle jest super. Gdyby teraz Roch miał składać życzenia Czytelnikom to brzmiałby one tak: \”żeby u Was działo się tak jak dzieje się u Rocha\”. I tego właśnie Roch Wam życzy.

Roch pozdrawia Czytelników.

6 odpowiedzi na “Obsuwa, czyli Rochowy standard”

Super, że jest super! Aż się weselej robi jak się czyta, że komuś się wszystko tak świetnie układa 🙂 Oby tak już zostało!A z ciekawości – o co będzie/jest oparty ów rochowy system? Mam na myśli czy np. o GPS, podskórne chipy (taaak, jak w filmach SF! ;)) czy inne cudo? O ile oczywiście to nie tajemnica, bo brzmi ciekawie.

Lokalizowanie odbywa się za pomocą WiFi – osoba ma w lampie wbudowany moduł WIFI, który komunikuje się z antenami. Na podstawie RSSI można ustalić pozycję gościa. To tak w uproszczeniu, żeby nie zanudzać 🙂

Rochu!Najważniejsze, że jest miłość życia. Popieram dzieci dwóch pedałów.Na rowerze teraz nie jeżdżę, ale jeździłem. A ostatnio na skuterze.Ale myślę o kupnie roweru.Zapraszam do mnie. Na moim blogu gościnnie napisała Viola z Amsterdamu. Właśnie o rowerach+aktualne fotki.Pozdrawia dziecko mamy i taty i to nie cudowne.Ale jest jak jest:)Vojtek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.