Awatar Roch Brada

Po długiej nieobecności

Pewnie każdy już myślał, że blog umarł, że Rochowi się nie chce, a to wcale nie jest prawda. Przez półtora miesiąca nie miał on Internetu; poza tym Internet go już nie ciągnie. Przejadł się zwyczajnie. Teraz Roch jest szczęśliwym mężem i nie w głowie mu te Internety, ale skoro już się pojawił w routerze to Roch wyjaśni parę spraw. Z końcem lipca, o czym Roch donosił, wszedł w związek małżeński zawiązując tym samym podstawową komórkę zwaną rodziną, co zostało potwierdzone przed Urzędnikiem, Świadkami, Gośćmi, a przede wszystkim przed dwojgiem ludzi, którzy spędzą resztę życia razem.

Później Rocha odcięło od tych Internetów, ale to dobrze – w pracy Roch miał co robić, a po powrocie chciał resztę czasu oddać Żonce, a nie komputerowi. Taki miesięczny odpoczynek dobrze mu zrobił – zrozumiał, że poza Siecią jest całkiem fajnie, że najwyższy czas stać się Rochem. Dziś kolejny sukces, Roch związał się z Open-E na dłużej, na kilka lat przynajmniej. Wszystko co sobie zaplanował, że zrobi przed trzydziestką mu się spełniło, ale nie chce spoczywać na laurach, teraz pora na kolejny etap. Rocha kusi bycie własnym szefem i nie wykluczone, że teraz pójdzie w tym kierunku.

A jeśli chodzi o sprawy rowerowe to Żonka dostała rower i teraz razem jeżdżą, o czym Roch napisze w kolejnej notce. Teraz tylko taka wprawka co by Roch przypomniał sobie jak obsługuje się bloga. Na ten czas to wszystko.

Roch pozdrawia Czytelników.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

2 odpowiedzi na „Po długiej nieobecności”

  1. Awatar

    Gratuluję osiągnięcia planów przed trzydziestką. Czekamy na kolejne wpisy rowerowe! Żonka dostała rower – wspaniały prezent i pochwalam takie działanie, ponieważ wspaniale jest spędzać czas razem w aktywny sposób.

  2. Awatar

    hej Rochu!Przerwa od Internetu jest bardzo wskazana. Także od innych mediów. ja od tego odpoczywam na wakacjach. Ale tak w ogóle od Internetu już się ie ucieknie:)Byłem na wakacjach w Amsterdamie to widziałem jaką świętością są rowery:)Zapraszam do mnie to zobaczysz i poczytasz.Dostałem się na Blog Forum Gdańsk 2012. I z ego też będzie sprawozdanie:)Pozdrawiam Rocha i Panią Rochową pozytywnie ZAROWEROWANYCH:)Vojtek pozytywnie zachodzony:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *