Awatar Roch Brada

Jak to jest kiedy Roszek kopnie Rocha ?

I kto by pomyślał, że Rochowi przyjdzie na blogu pisać o piłce nożnej. A właśnie wczoraj wieczorem z Rochowej głowy Franek lub Michalina (płeć okazała się jeszcze nie wiadomą) zrobił lub zrobiła piłkę w którą kopał / kopała. Na początku Roch próbował wyczuć ruchy, ale nic i nic.

\”Teraz\” – mówiła Żonka
\”Nic nie czuję..\” – Odpowiadał zawiedziony swoją znieczulicą Roch.
\”O i teraz… \” – mówiła dalej – \”czułeś?\”
\”No nie, nic nie czułem\” – Odpowiadał Roch.

Aż w końcu przyłożył ucho do okolic pępka i słuchał.

\”Nie czuję, ale słyszę\” – mówił uradowany – \”takie bulgotanie słyszę\”

Aż w pewnym momencie owo tajemnicze bulgotanie ucichło, a po chwili \”łup\”, \”łup\”. Roch zebrał dwa siarczyste kopniaki prosto w ucho. Pierwszy raz poczuł to czym wszyscy inni się tak podniecają. To były ruchy ich dziecka. Żonka czuła je dużo wcześniej, a Rochowi dopiero teraz dane zostało poczuć co to znaczy kop małej osoby w brzuszku Żonki.

Co tu dużo pisać, uczucie zajebiste, nie ma porównania i nie można tego opisać. Po prostu trzeba położyć głowę na okrąglutkim brzuszku Żonki i chwilę poczekać. Na pewno dostanie się kopniaczka. Słodkiego kopniaczka w ucho.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

2 odpowiedzi na „Jak to jest kiedy Roszek kopnie Rocha ?”

  1. Awatar

    Widzę przenosiny bloga 🙂 Dawno mnie tu nie było, super że Roch tak czule opiekuje się swoja lubą. Mały zacznie dopiero kopać, jak trochę podrośnie 😉

  2. Awatar

    A propos piłki nożnej. Mamy grupkę 6 osobową trekkingowców i postanowiliśmy zagrać sobie w nogę. Pech chciał, że bramkarz skręcił sobie kolano i teraz jego rowerowe wyprawy z nami stoją pod znakiem zapytania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *