Kategorie
Bez kategorii

Można pedałować

Kilka dni temu Roch chwalił się, że kupił sobie buty SPD i myślał, że upłynie sporo postów i kilobajtów tekstu zanim napisze, że kupił sobie pedały i ma komplet. A tu taka niespodziewajka z rana czekała na Rochowym Jedynym słusznym Komunikatorze.

Pedały czekają na ciebie w sklepie – Brzmiała wiadomość.

Roch zapakował się w samochód i ruszył do miasta, aby odebrać swoje całkiem nowe pedały. W domu odpakował i odetchnął z ulgą bo już połączenie Rocha z rowerem jest kompletne. Pedały są, bloki są, buty są. Brakuje tylko lata żeby móc to wszystko przetestować.

Popołudniu Roch miał iść na rower, ale jakoś przestało mu się chcieć i wybrał się na kawkę. Po powrocie do domu Roch zaczął się zastanawiać dlaczego jego prawdopodobnie nowy blog nie jest indeksowany przez Google. Okazało się, że ktoś zrobił psikusa i zablokował tą czynność.

Jednak Roch znalazł obejście problemu i jest całkiem prawdopodobne, że Google w końcu zacznie indeksować posty i blog Rocha.

Roch pozdrawia Czytelników.

4 odpowiedzi na “Można pedałować”

Pedały bardzo ładnie błyszczą :).Jakie są przewidywania co do czasu utrzymywania wiernych fanów/ki w lekkiej schizofrenii? Ciekawa jestem czy wygra Opera :).A z tym niewypinaniem się Rocha to chyba nieczęste zdarzenia są?

No właśnie sam nie wiem – póki co z bloggerem mam jedną wątpliwość, ale i Opera nie wkleja poprawnie obrazków. Napisałem do Blogger Team i czekam co mi odpiszą. Czekam też, aż Google znajdzie blog i zobaczę jak szybko wypłynie.Niewypinanie się z pedałów na początku może być częste i bolesne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.