Awatar Roch Brada

Głowę chce urwać

Z okazji porywistego wiatru, który zaatakował już w nocy i nie odpuścił przez cały dzień. Roch stwierdził, że w taką pogodę nie ma co jeździć, bo wysiłek nie pokryje ilości przejechanych kilometrów. W związku z tym Roch okupował stół kuchenny, bo to największa płaska powierzchnia dostępna od reki.

Roch zaczął programować i po niedługim czasie urządzenie ożyło, choć nie do końca. Pozostaje uruchomić transmisję pomiędzy komputerem, a urządzeniem, ale dziś Roch tego nie robił bo duma go rozpierała i jeszcze coś by popsuł.

Jak zawsze powstało coś na wzór filmu, który jakością nie zachwyca, ale z plastikowego obiektywu nigdy ładny film nie wyjdzie. Wersja, jak zawsze, reżyserska co można poznać po odbiciu Rocha w matrycy pod koniec filmu. Dobrze, że się ogolił, przynajmniej mniejszy wstyd.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=xLWSWrihbiA&hl=pl&fs=1&color1=0x3a3a3a&color2=0x999999&w=425&h=344]
Roch pozdrawia Czytelników.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

3 odpowiedzi na „Głowę chce urwać”

  1. Awatar

    zaiste końcówka najlepsza ! :)magia, magia, palec maga coś przyciskacoś błyskatrzask! błysk! i twarz maga się wyłaniado zadumy Cattę skłania

  2. Awatar

    Nowatorska – nikt z wielkoch reżyserów nie wpadł na to, żeby zamiast napisów pokazać siebie, a Roch wpadł.Oscar murowany 🙂

  3. Awatar

    Niejaki Hitchcock Alfred http://pl.wikipedia.org/wiki/Alfred_Hitchcock wpadł już na ten pomysł, ale nie zamiast napisów tylko przemykał po planie. Ciekawa ta jego biografia. Znalazłam w niej coś, co również łączy go z Rochem (poza reżyserką). Lubił jeść, ale nie wiem czy pączki i brukselkę czy inne potrawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *