poniedziałek, 3 sierpnia 2009

Orła cień i kilka innych zmian

Monotonność kolorystyczna bloga zaczęła powoli przytłaczać Rocha. W związku z tym Roch wprowadził w życie plan roboczo nazwanym "odświeżamy bloga", który to plan ma na celu rozjaśnienie "skórki". Być może wtedy powieje świeżością.

Poza planami organizacyjnymi Roch poszedł zrobić jakieś zdjęcia, bo obiecuje i obiecuje i słowa nie dotrzymuje. Poszedł gdzieś "w pola" bez jasno określonego celu i pewnie dlatego wrócił do domu z kilkoma zdjęciami, które w ogóle zasługują na przestrzeń dyskową. Widać nie był to dzień Rocha.

Po powrocie zasiadł do komputera i zagłębiając się w lekturze portalu Szeroki Kadr, w którym jest masa zdjęć zapierających dech w piersiach, a także kącik dla początkujących, w którym omawiane są podstawy. W sam raz dla Rocha.

I na zakończenie Roch zachęci wszystkich czytających do odwiedzenia strony poświęconej fotografii lotniczej, prowadzoną przez - jak sam o sobie pisze - Świra Lotniczego. Warto poświęcić kilka chwil, bo na prawdę warto: Hesja.

A jutro rower, o ile pogoda pozwoli, a jak nie to Roch zabierze się za zmianę wyglądu, czyli odświeżanie bloga. Może całe przedsięwzięcie uda się.

Roch pozdrawia Czytelników.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz