Awatar Roch Brada

Kolejna porcja deszczu

Trzeci dzień długiego weekendu upłynął pod znakiem przelotnych opadów, które skutecznie zniechęciły Rocha do jakiejkolwiek aktywności rowerowej. Poza tym nie było nikogo chętnego do pedałowania, a \”samemu to można się ogolić\”, co też Roch uczynił. Napady deszczu spowodowały to, że Roch zasiadł do wyświetlacza i męczył go próbując coś w nim zepsuć lub wyświetlić. Ostatecznie udało mu się zamrugać kursorem, ale to akurat jest banał, bo wystarczy wysłać 0x0F na linię danych. Wyświetlenie czegoś więcej to już jest wyższa szkoła jazdy. Na szczęście w poniedziałek Roch będzie miał możliwość zasięgnięcia języka u mądrzejszych.

Poza ciągnięciem tematu wyświetlacza Roch spał, bo chciało mu się, a była ku temu okazja ponieważ w domu cicho i chłodno było. Dzień jakoś minął, a jutro rower z Koyocikiem, o ile wszystko będzie pójdzie dobrze to trasa Tarnowskie Góry – Lubliniec (i okolice). Oczywiście olewając pociąg chyba, że będzie taka potrzeba, ale nic na to nie wskazuje. Dawno Rocha nie było w Lublińcu, ale też nie miał powodu i ochoty na wypady w tym kierunku. Teraz Roch się przejedzie, choćby zobaczyć minę pewnych osób.

Tak więc do jutra, może notka będzie bardziej rowerowa.

Roch pozdrawia Czytelników.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

5 odpowiedzi na „Kolejna porcja deszczu”

 1. Awatar

  \”to akurat jest banał, bo wystarczy wysłać 0x0F na linię danych\” dla kogo banał dla tego banał ;). miłego niedzielnego pedałowania :).

 2. Awatar
  Anonim

  Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

 3. Awatar

  Ten komentarz został usunięty przez autora.

 4. Awatar

  mam nadzieję, że to nie ja wywołałam tę żywą dyskusję? ;)pozdrawiam

 5. Awatar

  Nie, ale już jest posprzątane. Wszędzie trafiają się trolle, które od razu należy spuszczać do kosza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *